Reavahe kõrgus
Kontrastsus

Jagatud projekti ja tegevustoetused ning reservfondi eraldised

Projektitoetused

Otsing

Nimekiri

Otsuse aeg Taotleja Esindaja Toetuse kasutamise periood Projekti nimetus Eelarve Taotletav toetus Eraldatud toetus
08.11.2011 EESTI JALGPALLI LIIT Tõnu Sirel 21.07.2011 - 27.07.2011 Kultuuripealinna rahvusvaheline jalgpalliturniir "Tallinn 2011 Soccer Trophy" 13 264,32 -
10.08.2011 Osaühing TALLINNFILM Henry Kõrvits 15.08.2011 - 31.12.2011 Noorte kinoklubi "Kinokommuun" korraldamine 0,00 500,00
04.08.2011 EESTI JALGPALLI LIIT Tõnu Sirel 21.07.2011 - 27.07.2011 Kultuuripealinna rahvusvaheline jalgpalliturniir "Tallinn 2011 Soccer Trophy" 13 264,32 -
09.05.2011 MTÜ Avasta Anded Varje Lepp 14.08.2011 - 19.08.2011 Suvine muusikalaager Klooga-Ranna Noortelaagris 345,00 -
18.01.2011 Mittetulundusühing Elamussport Mario Kalmre 05.02.2011 - 06.02.2011 Simpel Session 11 0,00 -
15.11.2010 Mittetulundusühing MIIKAELI ÜHENDUS Anu Nigesen 13.09.2010 - 30.05.2011 Rahvusvaheline õpilasprojekt "Past and Present for the Future?" 12 500,00 7 350,00
02.08.2010 Spordiklubi FC Kyiv Aleksander Suškov SK Kyiv tegevus 0,00 -
07.06.2010 Mittetulundusühing EXCELLENCE GYM René-Raimond Raudsepp 08.05.2010 - 08.05.2010 MTC 4 Taipoksi Gaala 10 365,00 -
14.05.2010 Pirita Haridusselts Kaja Laanmäe Loeme koos 0,00 13 000,00
14.05.2010 SA EELK Misjonikeskus Titta Marita Hämäläinen Gospelmuusika töötoad 0,00 4 000,00
08.02.2010 Spordiklubi Tallinna Kompass Jüri Tarmak Orienteerumisjooksu seeriavõistlused Tallinnas 0,00 44 000,00
04.02.2010 Eesti Vabadusvõitlejate Tallinna Ühendus Heino Järv 26.02.2010 - 26.02.2010 Tallinna vabadusvõitlejate pidulik kokkutulek 0,00 -
10.11.2009 MTÜ Avasta Anded Varje Lepp 19.12.2009 Jõulukontsert "Minu päkapiku unenägu" 34 085,00 7 000,00
08.04.2019 Mittetulundusühing Tallinna Vabatahtlik Merepääste RenÉ Allik 01.05.2019 - 01.11.2019 Merepääste treening ja järelkoolitus 4 910,00 0,00 3 965,00
22.04.2013 Leningradi Blokaadi Tallinna Selts Ljudmilla Soboleva 01.06.2013 - 31.07.2013 Seltsi ekskursioon Tartu linna Lõuna-Eestisse 130,00 40,00 -
25.03.2013 Leningradi Blokaadi Tallinna Selts Ljudmilla Soboleva 01.06.2013 - 31.07.2013 Ekskursioon Lõuna-Eestisse 125,00 40,00 40,00
04.04.2011 Laura Verte Laura Verte 16.06.2011 - 26.06.2011 osalemine rahvusvahelisel stsenograafia kvatriennaalil Prahas 245,00 45,00 45,00
14.03.2012 Sihtasutus Junior Achievement Eesti Epp Vodja 20.01.2012 - 13.03.2012 Õpilasfirmade laat 2 880,00 50,00 50,00
10.02.2012 MTÜ Nõmme Kabeklubi Heinar Jahu 12.05.2012 Eesti III meistrivõistlused male-kabe kompleksvõistluses 140,00 50,00 50,00
31.01.2011 Mustamäe Laste Loomingu Maja Nelja Turu 12.11.2011 Isadepäeva maleturniir 64,00 64,00 64,00
27.11.2017 Spordiklubi SINIMÄE Mare Paist 19.12.2017 - 20.12.2017 Tallinna Saksa Gümnaasiumi XXXVI võimleminse meistrivõistlused 400,00 65,00 65,00
08.11.2016 Sporiklubi SINIMÄE Mare Paist 15.12.2016 - 16.12.2016 Tallinna Saksa Gümnaasium XXXV võimlemise meistrivõistlused 400,00 65,00 65,00
30.11.2015 Sporiklubi SINIMÄE Mare Paist 21.10.2015 - 10.01.2016 Tallinna Saksa Gümnaasiumi XXXIII võimlemise meistrivõistlused 400,00 65,00 65,00
26.09.2011 Mustamäe Kultuurikeskus KAJA/Mustamäe Avatud Noortekeskus Pille Raudkivi 24.10.2011 - 28.10.2011 Sügiskoolivaheaja linnalaager 190,00 67,20 -
11.10.2013 EESTI INVASPORDI LIIT Signe Falkenberg Eesti Invaspordi Liidu lahtised võistkondlikud meistrivõistlused males ja kabes 198,22 76,72 76,72
05.09.2011 Leningradi Blokaadi Tallinna Selts Ljudmilla Soboleva 01.09.2011 - 31.10.2011 Leningradi Blokaadi Tallinna seltsi väljasõit Haapsallu 478,00 78,00 78,00
17.08.2011 Leningradi Blokaadi Tallinna Selts Ljudmilla Soboleva 01.09.2011 - 01.10.2011 Ekskursioon Haapsalu linna 78,00 78,00 -
13.09.2016 Eesti Noorteühenduste Liit Kristjan Tedremaa 01.08.2016 - 30.09.2016 Osalemine Baltic Sea States Subregional Co-operation (BSSSC) 24. konverentsil ja noorteseminaril 800,00 80,00 80,00
24.11.2014 Sporiklubi SINIMÄE Mare Paist 03.11.2014 - 19.12.2014 TSG XXXIII võimlemise meistrivõistlused 1 835,00 80,00 80,00
28.10.2013 Sporiklubi SINIMÄE Mare Paist TSG XXXII võimlemise meistrivõistlused 400,00 80,00 65,00
29.10.2012 Sporiklubi SINIMÄE Mare Paist 13.12.2012 - 19.12.2012 Tallinna Saksa Gümnaasiumi XXXI võimlemise lahtised meistrivõistlused 400,00 80,00 65,00
31.10.2011 Sporiklubi SINIMÄE Mare Paist 15.12.2011 - 16.12.2011 Tallinna Saksa Gümnaasiumi XXXI võimlemise lahtised meistrivõistlused 400,00 80,00 80,00
07.05.2012 Leningradi Blokaadi Tallinna Selts Ljudmilla Soboleva 01.06.2012 - 31.07.2012 Ekskursioon Peipsiäärne ala, vanausuliste muuseum 280,00 86,00 86,00
30.04.2012 Mustamäe Laste Loomingu Maja Nelja Turu 12.05.2012 Liikumispäeva kepikõnni töötuba 115,00 90,00 -
10.02.2012 Mittetulundusühing KINOBUSS Mikk Rand 23.03.2012 - 24.03.2012 Nõmme filmipäevade animatsiooni töötuba 180,00 90,00 90,00
16.11.2011 Mittetulundusühing NOOR BALLETT Ann Haaristo 27.11.2011 - 28.11.2011 Kontsert-festival ARABESK 112,00 92,00 -
01.03.2012 Põhja Prefektuur Ille Vilbiks 12.03.2012 - 15.06.2012 Perevägivalla ennetus läbi lasteaia õpetajate koolitamise 656,00 96,00 96,00
10.04.2019 Jyoshinmon Shorinryu Karate-Do Eesti Liit Andres Kiviselg 20.04.2019 - 20.04.2019 Grappling Liiga 2018/2019 III etapp 600,00 100,00 100,00
28.01.2019 Mittetulundusühing Tantsuansambel "Kullaketrajad" Virve Kurbel 01.03.2019 - 31.07.2019 Oma juuri otsides 30 100,00 100,00 100,00
14.02.2017 Sihtasutus Eesti Kunstimuuseum Sirje Helme 31.05.2017 - 04.06.2017 Adamson-Ericu muuseumi programm 36. vanalinnapäevadeks 200,00 100,00 100,00
20.05.2014 Annika Redi Annika Redi 12.09.2014 - 12.09.2014 Koomiksitegelaste kokkutulek 112,00 100,00 100,00
28.08.2013 Vene rahvuskultuuriline organisatsioon - Kirjandusklubi Harmoonia Zhanna Zaikina Zoja Pekarskaja raamatu "Eesti 18.-20. sajandi luuletajate teoste tõlge" 120,00 100,00 -
30.05.2013 Tallinna Lasteaed Sinilind Maris Veller 14.10.2013 - 18.10.2013 Mustamäe TEL personali III mälumängud 130,00 100,00 50,00
16.05.2013 Leningradi Blokaadi Tallinna Selts Ljudmilla Soboleva 01.06.2013 - 31.07.2013 Ekskursioon Lõuna-Eestisse 185,00 100,00 100,00
26.03.2013 Leningradi Blokaadi Tallinna Selts Ljudmilla Soboleva 01.06.2013 - 31.07.2013 Ekskursioon Tartusse ja Lõuna-Eestisse 995,00 100,00 100,00
13.03.2013 Vene rahvuskultuuriline organisatsioon - Kirjandusklubi Harmoonia Zhanna Zaikina 19.04.2013 - 20.04.2013 Poeetiline muusika õhtu "Kevadine poeesia ja muusika" 120,00 100,00 100,00
24.09.2012 Mustamäe Laste Loomingu Maja Nelja Turu 01.10.2012 - 30.11.2012 Loomingulise edu alused 150,00 100,00 100,00
16.05.2012 Mittetulundusühing Fenno-Ugria Asutus Viia-Kadi Raudalainen 23.05.2012 - 27.05.2012 Meistriklass Tallinna Muusikamajas 360,00 100,00 -
20.02.2012 Nõmme Spordiklubi Juhan Anupõld 30.03.2012 - 06.04.2012 Koolidevahelisel lauatennise maailmameistrivõistlustel osalemine 1 850,00 100,00 30,00
30.01.2012 Tallinna Nõmme Põhikool Marge Liias 30.03.2012 - 06.04.2012 World schools championship, ISF table tennis 2012 300,00 100,00 -